Vážení lounští,

Sobota 28.3.2020 stejně jako minulý týden bude sobotní hlášení jiné a kratší než v ostatní dny, přesto Vás poprosím o sdílení ?, aby se informace dostala k co nejvíce lidem.

Volný den nepřinesl žádnou změnu v oficiálně vykazovaném počtu 2️⃣ pozitivně testovaných osob v okrese Louny. V celém kraji počty ale stoupají, proto prosím dodržujme všechna opatření, zbytečně nechoďme z domovů a chraňme především naši nejstarší generaci ????.

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří dnes pomohli roznést infoleták ? do schránek ? po celém městě. Kam se leták nedostal dnes, bude roznesen zítra. Pokud by Vám chyběl, zavolejte na ☎️ 415 621 102.

To mezilidské semknutí, nabízená i realizovaná pomoc a odpovědný přístup k dodržování omezení ? nabíjí energií??. Věřím, že to tak cítí i všichni v první linii.

Prosím všímejme si svého okolí, pokud by někdo v sousedství potřeboval pomoc, oslovte ho, třeba neví, že se má kam obrátit. Dejte mu kontakt, a nebo na krizovou linku ☎️ 603 19 20 21 zavolejte za něj.

Podle původního plánu jsme měli dnes s manželkou přebíhat z knihovnického plesu ??? na ples hokejový ???. Nedá se nic dělat kamarádi z Městská knihovna Louny i HC Slovan Louny, zaplesáme a pobavíme se společně jindy.

Včera jsem zmiňoval jaké přesuny v programu dělá Vrchlického Divadlo ?, abychom my, jeho diváci, nepřišli o plánovaná představení. Protože si na otevření divadel ještě nějaký čas počkáme ⏳, musíme se spokojit například s divadelními streamy. Jejich přehled najdete například na https://www.i-divadlo.cz/stream

Hezký zbytek víkendu,
společně to dáme!

Mgr. Pavel Janda, starosta města Loun

PODLE FACEBOOKU STAROSTY MĚSTA LOUNY