Vážení Lounští,

SOBOTA 2.5.2020 – Hezký večer, přináším pravidelné antivirové info. V rámci víkendu ve stručnější podobě se zaměřením na počty pozitivních případů COVID-19, jak je zveřejňuje Krajská hygienická stanice, prosím o sdílení ?.

K dnešní 17 hodině hlásí krajští hygienici v okrese Louny kumulativně (tedy celkem od začátku testování dodnes) 23 pozitivních případů v okrese. Covid-19 má v tuto chvíli 8 lidí, 14 jich je uzdravených, jeden nemocný bohužel zemřel ☹️.

V Ústeckém kraji byl od počátku pandemie pozitivně testováno ?️ 493 lidí, 1 za poslední den. Uzdravených je již 305.

VÍCE ZDE.

Pohotovosti (dětská, dospělá i zubní) jsou v provozu. Na zubní jsme poskytli poslední 3 respirátory FFP3. Pokud doma nějaký máte, rádi ho na radnici směníme ? za 2 kusy FFP2 a 5 jednorázových roušek ?.

Chtěl bych dnes znovu poděkovat ?? všem v první linii. Zdravotníkům, sociálním pracovníkům, členům integrovaného záchranného systému, všem dalším, kteří ve svém zaměstnání čelí současné krizi a samozřejmě také dobrovolníkům.

Včera pro zdravotníky jako poděkování moji oblíbení QUEENi ?? předělali slavný hit ?? na You Are the Champions – https://youtu.be/7LcLqIHzNkY

Opatrujte se!

Mgr. Pavel Janda, starosta města Loun

PODLE FACEBOOKU STAROSTY MĚSTA LOUNY