Zákazy a nařízení vlády se dotýkají i města Loun a jeho stravovacích provozoven.

123 Pizza Louny

Restaurace i s omezením nadále rozváží vše z jejich nabídky. Ceny za rozvoz se němění.

Podle autorů webu a 123pizza.cool

Macrolife Food & Coffee

Prodej kávy a zákusků (obložené housky, croissanty, muffiny) je momentálně možný jen s sebou, takže se u nás na kávu neposadíte. Prodej v části obchodu s potravinami a drogerií zůstává beze změny. ? Od 18.3. otevřeno v omezeném režimu. Každý den otevřeno pouze do 17:00 hod. Snídaně nejsou po dobu trvání vládních opatření k dispozici.

Podle macrolife.cz

Caffe Moak Louny

Z důvodu rozhodnutí vlády kavárna Moak UZAVŘENA.
Od 14.3.2020 od 12.00 hod – 19.00 hod.
Máte stále možnost si u nás objednat jídlo telefonicky a my Vám ho rádi dovezeme.

Podle moaklouny.cz

Restaurace u Jíchů

Vzhledem k rozhodnutí vlády je bohužel restauraci uzavřena pro veřejnost. Ale vařit se bude i nadále a Vy máte možnost si odnést jídlo s sebou (z denní nabídky na internetu).

Podle ujichu.cz

Restaurace u Žida

Od pondělí 16.3. restaurace bude fungovat přes výdejní okénko od 10.30 do 14 hodin. Také od pondělí bude v provozu rozvoz jídla a možnost on-line a telefonické objednávky.

Podle restauraceuzida.cz

Woolie’s Restaurant

Restaurace vaří i nadále ovšem vzhledem k nařízením Vlády ČR se zde bohužel neposadíme. Nabízíme rozvoz a osobní odběr jídla. Výdej z terasy od 11 do 21 hodin. Cena za obědy pro děti do 15let je v době opatření snížena.

Podle Facebooku Woolie’s Restaurant

Restaurace Merlot Louny

Milí hosté, vláda zavřela všechny restaurace a kavárny. Abychom vám ale ulehčili každodenní vaření, rozhodli jsme se, že vám naše jídlo budeme vydávat u okna nebo vám ho dovezeme domů. Respektujeme veškerá doporučení a nařízení. Restaurace na Facebooku a internetových stránkách každý den uvádí aktuální Take Away menu.

Podle Facebooku Restaurace Merlot